Podmínky cookies

Veronika Poláková: Baví mě flexibilita, kterou mám

21.11.2016

V O2 jsem již tři roky. Tenkrát mi práci doporučila kamarádka, která mi řekla, že O2 v Pardubicích hledá nové lidi. Studovala jsem germanistiku, potřebovala dokončit školu a vyhovovalo mi, že mi zde vyšli vstříc. Mohla jsem být přes týden ve škole a o víkendu pracovat. 

Mým hobby je němčina. Po střední jsem se rozhodla studovat germanistiku. Prvně bakalářské studium v Hradci a následně magisterské dálkově v Olomouci. 

Moje diplomová práce byla na téma frazeologismy v novinových nadpisech. Porovnávala jsem stohy článku z německých a rakouských novin. Nakonec mi ta práce vyšla v Německu knižně v akademickém nakladatelství.

Nyní se tomu profesně nevěnuji, ale třeba jednou budu. I nadále se vzdělávám sama. Čtu německé knížky a články. 

Mimo němčinu je mým dalším koníčkem street dance. Tancuji již deset let a jezdím na víkendové workshopy. Mám tréninky třikrát týdně a i zde mi vyhovuje, když si mohu občas flexibilně upravit pracovní dobu. 

My v back-office jsme semknutý tým. Často chodíme po práci ven společně. Pracovat v O2 mě baví, protože je to stabilní zaměstnavatel. Máme skvělé benefity, můžeme chodit na mnoho akcí, kde je O2 partnerem, a samozřejmě máme zvýhodněné ceny služeb pro nás i rodinu. 

Co mě napadne, když si představím logo O2? Nejspíš telefony a to, že O2 je v nich nejlepší na trhu. Máme nejširší nabídku, skvělé produkty a jednoznačně pozici jedničky na trhu. A to mě baví! 

 

Volná místa v zákaznických centrech naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...