Podmínky cookies

Veronika Kindlová: Můj plán je dělat svojí práci, jak nejlépe to jde

21.11.2016

Před O2 jsem pracovala v obchodě s elektronikou. Pracovala jsem tam 5 let a v posledních měsících mi to přišlo stále stejné, nic se tam neměnilo. Elektroniku si lidé nechodí kupovat každý den, zatímco internet a volání potřebují denně. Z tohoto důvodu si zde v O2 připadám mnohem více užitečná. 

Když jsem se přestěhovala do Pardubic, čekala jsem, až se v O2 uvolní nová pozice, abych mohla nastoupit. 

V O2 jsem našla skvělý kolektiv a perfektní přístup ze strany firmy. Když nemáte fajn kolegy a firma se o vás nezajímá, tak sebelepší práce může být k ničemu. V O2 se o vás vedoucí zajímá, pomáhá vám, dává vám zpětnou vazbu a podporuje vás, abyste byli lepší. Navíc nás školí v prodejních dovednostech a komunikaci. 

Do práce se těším. Na kolegy, na prostředí a zároveň také na to, jak se vzájemně hecujeme a soutěžíme. 

Nejlepší je, že si nejdeme po krku. Všechno je to přátelské. Když někdo vymyslí nějaký způsob, který na zákazníky funguje a který oceňují, podělí se s ostatními. 

Jednou týdně s kolegy vyrážíme ven za zábavou a bavíme se i o práci. Je to věc, která nás spojuje. Je skvělé, když jsem dobrá a mám skvělé výsledky, ale daleko lepší je, když fungujeme dobře jako celý tým. Když splníme týmové cíle. Jako odměnu máme možnost utratit něco z našeho budgetu. Jít společně na laser game a podobně.

Rozhoduji se většinou velmi spontánně. Nemám žádné konkrétní kariérní plány. Nyní chci dělat svojí práci tak, jak nejlépe umím. Třeba se v budoucnu objeví nějaký posun v rámci O2. Chtěla bych zde zůstat, mám tu firmu opravdu ráda. 

Jediné, co bych si přála, by bylo, aby na nás lidé byli milejší. Tím, že jsou schovaní za telefonem a jsou svým způsobem anonymní, tak si občas dovolí, co by si osobně nedovolili. Pracujeme hodně a takový nepříjemný zákazník vám dokáže zkazit radost z práce. Samozřejmě vycházíme všem vstříc, chceme všem pomoci vyřešit jejich problém. Mnoho lidí ovšem nechápe, že nedokážeme vyřešit vše. I přes to, je to super práce a za nic bych neměnila. 

 

Volná místa v zákaznických centrech naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...