Podmínky cookies

Studenti a absolventi Co kdybyste rozvíjeli svůj talent u nás?

přehrát

Co kdybys už nestál/a v řadě ostatních studentů?

Volná místa

Proč to u nás stojí za to

Co kdybys už nestál/a v řadě ostatních studentů? Odliš se a najdi si pořádnou praxi už při studiu. V našem Internship Programu má 70% stážistů po prvních třech měsících vlastní projekt. Taky si u nás můžeš napsat diplomku. Pomůže ti s ní odborník na slovo vzatý. V O2 ti dáme příležitost vyniknout.

Pro studenty vysokých škol:

Co kdybys měl/a náskok před ostatními studenty? Každé září startujeme O2 Internship program – placenou stáž pro studenty posledních ročníků vysokých škol. Začínáme sice až za pár měsíců, ale nabíráme již nyní! Všechna volná místa do Internship programu najdeš na tomto odkazu.

Baví tě data?  Zajímají tě technologie, ale nemáš jasno, která firma tě láká? Zkus naší placenou rotační stáž? Společně s firmou PwC tě provedeme světem dat, analýz a IT technologií. Více info na www.talentship.cz.

Pro absolventy:

Co kdybys hned po škole získal/a skvělou práci na plný úvazek? V O2 ti to umožníme. Absolventům vysokých škol nabízíme účast v Graduate programu. Nastoupíš na vybranou pozici a navíc tě čeká unikátní rozvoj v podobě vzdělávací peněženky. Ty sám si rozhodneš, jaké kurzy, konference či semináře navštívíš. Startujeme vždy v září! Volná místa zveřejníme brzy. Pokud budeš  mít v mezidobí nějaké dotazy, neváhej se obrátit na e-mail chcidoo2@o2.cz.

 

Pro studenty středních škol:

Co kdyby středoškolská praxe nebyla jen nepříjemnou povinností, ale zábavou? Studentům středních škol nabízíme čtrnáctidenní praxe napříč všemi obory a téměř po celé republice. Praxe jsou bezplatné, nicméně máš šanci získat hodnotné ceny a po absolvování praxe na tebe navíc čeká certifikát.

Litujeme, aktuálně jsou již všechna místa v rámci středoškolských praxí obsazená.

 Diplomové práce:

Co kdyby ti s diplomkou pomáhal odborník na slovo vzatý? Napiš si ji u nás v O2. K dispozici máme několik témat. Pro více informací napiš e-mail na hana.ryskova@o2.cz

 

Pracovní prostředí