Studenti a absolventi Co kdybyste rozvíjeli svůj talent u nás?

přehrát

Co kdybys už nestál/a v řadě ostatních studentů?

Volná místa

Proč to u nás stojí za to

Co kdybys už nestál/a v řadě ostatních studentů? Odliš se a najdi si pořádnou praxi už při studiu. V našem Internship Programu má 70% stážistů po prvních třech měsících vlastní projekt. Taky si u nás můžeš napsat diplomku. Pomůže ti s ní odborník na slovo vzatý. V O2 ti dáme příležitost vyniknout.

Pro studenty vysokých škol:

Co kdybys měl/a náskok před ostatními studenty? Každé září startujeme O2 Internship program – placenou stáž pro studenty posledních ročníků vysokých škol. V programu již bohužel nejsou žádná volná místa. Bližší informace o dalším ročníku poskytneme začátekm roku 2017. Pokud budeš  mít v mezidobí nějaké dotazy, neváhej se obrátit na e-mail chcidoo2@o2.cz

Baví tě data?  Zajímají tě technologie, ale nemáš jasno, která firma tě láká? Zkus naší placenou rotační stáž? Společně s firmou PwC tě provedeme světem dat, analýz a IT technologií. Více info na www.talentship.cz.

Pro absolventy:

Co kdybys hned po škole získal/a skvělou práci na plný úvazek? V O2 ti to umožníme. Absolventům vysokých škol nabízíme účast v Graduate programu. Nastoupíš na vybranou pozici a navíc tě čeká unikátní rozvoj v podobě vzdělávací peněženky. Ty sám si rozhodneš, jaké kurzy, konference či semináře navštívíš. Startujeme vždy v září! V programu již bohužel nejsou žádná volná místa. Bližší informace o dalším ročníku poskytneme začátekm roku 2017. Pokud budeš  mít v mezidobí nějaké dotazy, neváhej se obrátit na e-mail chcidoo2@o2.cz.

 

Pro studenty středních škol:

Co kdyby středoškolská praxe nebyla jen nepříjemnou povinností, ale zábavou? Studentům středních škol nabízíme čtrnáctidenní praxe napříč všemi obory a téměř po celé republice. Praxe jsou bezplatné, nicméně máš šanci získat hodnotné ceny a po absolvování praxe na tebe navíc čeká certifikát.

Litujeme, aktuálně jsou již všechna místa v rámci středoškolských praxí obsazená.

 Diplomové práce:

Co kdyby ti s diplomkou pomáhal odborník na slovo vzatý? Napiš si ji u nás v O2. K dispozici máme několik témat. Pro více informací napiš e-mail na sediva.eliska@o2.cz

 

Pracovní prostředí