Podmínky cookies

Sandra Phanová: Mým snem je postavit síť zdravého občerstvení

07.11.2016

V O2 jsem našla mnoho přátel. Je to firma, kde potkáte lidi, kteří jsou ve vašem věku. Od začátku si se všemi tykáte a cítíte se zde dobře.  

Před O2 jsem 2 roky pracovala jako dispečer ve skladu s léčivy. Byla to práce za pár korun bez jakékoli perspektivy. V O2 je nejen perspektiva růstu, ale i dobře ohodnocená práce. Díky bonusovému systému máte možnost získat velmi dobrou, až nadprůměrnou výplatu. 

Skvělé ohodnocení v kombinaci s vnitřním prostředím O2 a skutečností, že je to stabilní a trendová značka, dělá z O2 žádaného zaměstnavatele.

Našla jsem zde mnoho cenných kontaktů do života. Hodně zákazníků přichází pravidelně a po určité době o nich víte mnoho informací. Díky tomu jsem našla trenéra na box, chodím na Anděl na tenis, nebo mám kontakt na sympatického právníka. Přesně tohle mě na této práci baví, povídat si se zákazníky a nechat se jimi obohacovat. 

Určitou dobu jsem dělala zástupce vedoucího prodejny, ale pak jsem se vrátila do role senior konzultanta. Zjistila jsem, že mi je to bližší a příjemnější. Nejsem ještě zralá na vedení lidí, ale jsem ráda, že jsem dostala možnost si tuto práci vyzkoušet a zjistit to. 

Na obchodu mě baví výzva výhry, jsem zvyklá vyhrávat. Táta se bál, abych se byla schopná ubránit v tak tvrdém světě a zároveň se naučila určité principy. Dal mě tedy na karate. Tento sport jsem dělala 10 let, mám hnědý pásek a k tomu pár titulů juniora u nás i z Evropy. Myslím, že mi karate hodně pomohlo i v průbojnosti. Nebýt karate, zůstala bych třeba sedět někde na zadku ve skladu s léčivy a neřešila svojí budoucnost. 

Mým cílem v O2 je pozice performance kouče. Takový člověk hodně cestuje a potkává se s lidmi na prodejnách po celé republice, kde jim pomáhá s rozvojem. 

Mým dalším velkým snem je mít franšízu kaváren nebo zdravého občerstvení. V období, kdy jsem skončila s karate, jsem přibrala hodně kilo, které jsem musela shodit. Díky tomu jsem se začala zajímat o zdravou výživu. Známí se na mě nyní obracejí o rady a sestavení jídelníčku, takže takové zdravé bistro by mě velmi bavilo provozovat. 

Volná místa v prodejnách naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...