Podmínky cookies

Sabina Kotlánová: Mám ráda výzvy

07.11.2016

Přestěhovala jsem se do Prahy, a začala pracovat jako obchodní zástupce pro různé značky. Práce s lidmi mě bavila. Když jsem po čase hledala práci, objevila jsem na stránkách O2 pozici konzultanta na prodejně a přihlásila se. 

Bavilo mě již samotné výběrové řízení. Byla to skupinová práce, kde měl každý proti sobě svou konkurenci. Tím pádem si každý mohl o místo zabojovat a více se projevit.

Mám obecně velmi ráda výzvy. To je důvod, proč mě baví O2. Nejenom, že máte tu každodenní výzvu splnit váš prodejní plán, ale zároveň firma nabízí neustálý kariérní růst, ke kterému poskytuje prostor a mnoho nástrojů. Můžete se školit v tom, co chcete dělat. Zdokonalovat a rozvíjet se v dalších oblastech. Je jen na vás, jaký směr si vyberete a v O2 k němu dostanete prostor.  Pro mě je přitažlivá samotná výzva být v něčem lepší. 

Aktuálně mě zajímá kurz “Vystupování před lidmi”. Přijde mi to důležité a obohacující pro to, co dělám. Jako senior konzultantka mám dispozice stát se jednou třeba vedoucí prodejny a přesně tyto kurzy mi k tomu pomáhají.

Možností osobního rozvoje je v O2 opravdu hodně. Mimo to, co jsem zmínila, se můžete připojit k různým projektům, které se realizují na Gammě (centrála na Brumlovce). Naposledy jsem byla v porotě, která hodnotila interní projekty. 

Do práce se těším. Těším se na kolegy, na práci s lidmi. Nemohla bych být zavřená v kanceláři. Je to stále místo, kde mohu být u přímého prodeje. Mám dobrý pocit z toho, když zákazníkovi pomůžeme a on odchází spokojený. Zrovna včera jsem měla zákazníky, kteří byli nároční. Vypadalo to, že odejdou naštvaní, že jsme jim nepomohli. U východu jsem je poprosila, aby se vrátili, že zkusíme nalézt společné řešení. Nakonec byli spokojení, povídali jsme si o jejich práci a z původního problému byla nakonec příjemná čtvrthodinka. To mě baví, myslím si, že takhle by měl obchodník fungovat. Snažit se hledat řešení, na kterém získají obě strany. 

V O2 mám kolem sebe příjemné lidi, se kterými mě baví trávit čas. Na prodejně máme skvělý tým. Například můj bývalý vedoucí Michal je pro mě velký vzor. Hodně mě toho naučil. Na prodejně prostě pracuji ráda, je tu fajn atmosféra.

Mám O2 ráda, protože je to skvělý zaměstnavatel, který poskytuje jistotu perspektivy a zázemí do budoucna. Mám zde kamarády a navíc se zde stále něco děje. Neměnila bych.

 

Volná místa v prodejnách naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...