Podmínky cookies

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové prodejny. Jaká to byla cesta a koho na ní potkala?

26.3.2018

Před necelým rokem jsme Sandru poprosili o rozhovor, aby nám pomohla představit lidem svou cestu k pozici konzultanta značkové prodejny. Nyní její cesta pokračuje dál. Jaké pocity má Sandra teď, co se naučila a koho potkala?

Jak dlouho pracuješ v O2?

V O2 pracuju od prosince 2014, takže necelé 3 roky. Ale přijde mi, že jsem nastupovala před pár měsíci, jak ten čas rychle letí.

Co se změnilo od posledního rozhovoru z listopadu 2016?

Od té doby jsem změnila působení na dvou prodejnách (ze Smíchova na Harfu a z Harfy na Vítězné náměstí). Změnila jsem i pozice, z senior konzultanta na zástupce vedoucího a poté na vedoucího prodejny. Našla jsem spousty nových kolegů, ze kterých se postupně stali také kamarádi. A v zákazníkovi jsem získala životní lásku.

Co ti pomohlo se posunout a překonat situaci, kdy jsi se ze zástupce vedoucího vrátila zpět na pozici konzultanta a nakonec přesto uspěla jako vedoucí značkové prodejny?

Nebylo jednoduché přijmout sesazení z pozice zástupce vedoucího největší prodejny, ale ve skutečnosti jsem ráda, že se tak stalo. Z chyb a z nezralosti v té době jsem se poučila a přistupuji ke všemu zodpovědněji. Naučila jsem se pozitivnímu myšlení, které je v kolektivu tak důležité. Asi to zní jako klišé, ale snažím se vzít si ze všeho špatného to dobré, což potvrzuje získaná šance na pozici vedoucí značkové prodejny. Změna v přístupu mi vlastně pomáhá i v osobním životě.

V čem tě práce v O2 nejvíce překvapila?

První věc, která mne překvapila, je náročnost práce za stolečkem. Z pohledu zákazníka jsme prodavači telefonů, ale ta skutečnost je úplně jiná. Rozšířilo to mé obzory všemi směry. Vše se pak dá využít i v soukromém životě. Druhá věc, která mě dokázala překvapit, je kolik energie O2 věnuje vzdělávání a podpoře svým zaměstnancům.

Je někdo, kdo tě v práci inspiruje a žene dál?

Nejvíc mě ovlivňuje a inspiruje můj nadřízený Robert Balzar, a to právě svým pozitivním přístupem.

Komu bys práci v O2 doporučila?

Práce je vhodná pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat a nadprůměrně vydělávat. Pro ty, kteří se rádi setkávají s lidmi a dokážou se nadchnout, když vycítí příležitost.

Pojďte i vy cestou Sandry, nebo svou vlastní. Možnost růstu není planý slib. Podívejte se na pozici Konzultant značkové prodejny a zjistěte co ve Vás je.

 

 

 


Aneta Steiglová

Attraction specialista

#o2žije

Ze života v O2

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...

David Daneš : O2 mi dává podobné možnosti jako start up – a zázemí…

...