Podmínky cookies

Petr Blahynka: Výzev mám v O2 více než dost

21.11.2016

Jsem v téhle firmě již 25 let. Vystřídal jsem zde mnoho pozic a stále mě ta firma baví. Vždy, když už má člověk pocit, že se nudí, tak se firma nějak změní a transformuje. V roce 91, kdy jsem nastoupil, nebyly mobilní telefony. Jezdil jsem tehdy opravovat klasické vytáčecí telefony lidem do bytů. Po třech letech jsem dělal mistra údržby pro celé Pardubicko. Tehdy jsem neslezl ze stožárů. Bylo to fajn, člověk neseděl stereotypně v kanceláři, ale byl neustále v terénu. 

Snažíme se, aby nás práce bavila. Na call centru to buď můžete přetrpět anebo si najdete svoji hru. My zde neustále soutěžíme a vsázíme se navzájem.  Soutěžíme o prodej elektronických pokladen nebo v jiném prodeji. Lidé si ty soutěže vymýšlí sami, máme na to budgety, které můžeme utratit, takže je to o naší kreativitě. Naposledy jsem prohrál, takže si budu muset obarvit vlasy na barvy duhy.

Samozřejmě, že nejzábavnější to bylo, když jsem lezl po stožárech a byl neustále v terénu. Teď dělám kancelářskou práci a ta se musí pojmout tak, aby vás bavila. Na druhou stranu mám teď skvělého šéfa, jsou zde báječní lidé, předěláváme kanceláře. Pro mě je důležité, že máme velkou volnost v tom, jak to dělat. Teď je to ve fázi “přijď s čímkoliv, co ti dává smysl, prosaď si to a pak se teprve omlouvej, když se to nepodaří”.

Máme samozřejmě určité mantinely, bez kterých bychom nemohli svou práci dělat efektivně.  Každopádně jsou docela široké. Stále máme volnost, dělat to po svém. 

Já jsem za těch 5 let nikdy neměl potřebu dívat se po jiné práci. Vím, že zůstanu v O2. Pokud jsem se díval po příležitostech, tak vždy interně v O2. Vidím nyní hodně možností, jak být nejlepší v tom, co děláme. To je můj cíl. Chci dělat nejlepší prodej a zákaznickou péči, chci se zlepšovat ve vedení lidí a jejich motivaci a dobře motivovat i sám sebe. Takže výzev mám na příští roky docela dost. 

Volná místa v zákaznických centrech naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...