Podmínky cookies

Marketing & Online

přehrát

Co kdybyste mohli tvořit budoucnost?

Volná místa

Lidé

David Daneš

Proposition Manager / pracuje na kampaních pro produkt O2 TV

...

Tereza Pospíšilová

Specialista online komunikace / stará se o web o2.cz

...

Aleš Krejčí

Manažer Online/Mobile development / vede tým vývoje mobilních aplikací

...

Proč to u nás stojí za to

Jsme oddělení Marketingu & Online. Staráme se o to, aby Chytrá síť byla vidět, slyšet, cítit. Přinášíme čerstvý vzduch do online i offline prostředí. Připravujeme cestu pro nejnovější technologie a ukazujeme je světu. Tvoříme příběhy, bavíme lidi a zároveň také sebe.

Udáváme směr

Prezentujeme hodnoty a cíle O2, tvoříme mnohem více než značku. Podílíme se na inspiraci více jak 5 milionů lidí a děláme to podle sebe. Inspirujeme dokonce i naši konkurenci. Jsme tým kreativních lidí, který tvoří budoucnost Chytré sítě. Co kdybyste mohli tvořit budoucnost vy?

Co děláme

Stojíme za tím, jak lidé vnímají značku O2 a Chytrou síť. Naše práce spočívá v kreativitě, dobrých nápadech a také v přesných počtech. Nic neděláme jen tak. V dnešní době, kdy lze lecos spočítat a změřit, jsme schopni pracovat tak, abychom dosahovali úžasných výsledků.

Projekty jako nikde jinde

Máme možnost pracovat na projektech takového rozsahu, které si v České republice nemůže jen tak někdo dovolit. Navíc je děláme podle našich vlastních představ. Máme radost, že můžeme tvořit bez svázaných rukou.

Cool prostředí

Naše oddělení funguje podobně jako samostatná marketingová a online agentura, což vyvrací představu o formálním a korporátním prostředí. Při vstupu do našeho oddělení máte pocit, že jste se ocitli v jiné budově. Jsme příznivci neformálních setkávání, dobré kávy a pohodlných pohovek. Jsme místem, kde má kreativita hlavní slovo. Co kdybyste mohli mít v kanceláři raketu?

Pracovní prostředí

Co oddělení Marketing & online dělá/na čem konkrétně pracuje?

Jak vypadá průměrný den?

Jaké je pracovní prostředí?

Co člověk získá prací v oddělení Marketingu & online?

Co je tím “extra”, proč pracovat v oddělení Marketingu & online?