Podmínky cookies

Iveta Laurynová: Práce pro O2 pro mě byla vždy prestižní

07.11.2016

Před 16 lety jsem začínala jako interní obchodní zástupce pro telefonický kontakt, v  oddělení Business segmentu,  v tehdejší spol. Český Telecom. Byla to skvělá prestižní práce, firmy potřebovali  pevné linky a ISDN modemy. Měla jsem na starosti svěřené portfolio 600 klientů, spolupracovala jsem s 5 externími obchodními zástupci v terénu. Byla jsem nadšená. Po maturitě jsem měla práci v Praze, která byla dobře placená a zároveň u prestižního zaměstnavatele.  

Po čtyřech letech jsem z rodinných důvodů opustila Prahu. Byla mi nabídnuta pozice obchodníka (Account Manager)  v korporátním segmentu pro oblast Severní Čechy - Liberec a Jablonec nad Nisou, kde jsem měla svěřené portfolio 130 významných klientů. Nabídku jsem přijala. O tři roky později jsem přijala nabídku obchodníka pro Severo-západní Čechy, kde jsem měla na starosti 300 firem, ve spolupráci se 2 interními kolegyněmi, které byly k dispozici zákazníkům na telefonu.  Po určitých změnách v rámci společnosti, po 2 letech došlo k přerozdělení  zákazníků v rámci regionů, a měla jsem na svěřené portfolio  „TOP 100“  v korporátním segmentu, v regionu Liberec až Praha a okolí.   V loňském roce jsem  přijala nabídku na obchodní pozici Key Account Manager pro  branche Top korporátní segment, v mezinárodních vztazích.  Kde se zaměřuji  na speciální projekty, akvizice, kde mám v portfoliu nadnárodní společnosti. Je důležité pochopit  klientův business a nabídnout individuální  řešení, se kterým porostou jejich tržby a počet klientů.  

V O2(Český Telecom/Telefonica, O2) již působím 16 let, a tuto práci bych neměnila.  Každé to období, kterým jsem si prošla v rámci korporace, bylo pro mě  velkým přínosem, získání dalších a dalších zkušeností. Prodej telekomunikačních a ICT služeb O2, iniciace, řízení a realizace obchodních projektů, vytváření a řízení dlouhodobých vztahů se zákazníky,  mě stále baví. Inspirací jsou mi kolegové, kteří jsou skvělý, společně sdílíme názory, diskuze, jak kdo z nás práci dělá, komu  a v čem se jak daří a co proto můžeme udělat my. V současné době pracuji se skvělým týmem a i když jsme po České republice každý někde jinde, najdeme i  čas na společné chvíle.

Práce pro O2 pro mě byla vždy prestižní a je tomu tak i nyní. 

Jsem člověk, který sem tam  potřebuje změnu, aby se  člověk v životě posunul o kousek dál. I když jsem ve společnosti již 16 let, moje práce se neustále mění.  O2 je dynamická společnost a telekomunikační trh se velmi rychle mění a rozvíjí.  

Potřebuji nové výzvy a zdolávaní překážek. Nezvládla bych celý den, týdny,  sedět v kanceláři. 

Hlavní výhodou O2 je dynamické prostředí, které zde bylo již od začátku. Každý má možnost se rozvíjet, pracovat sám na sobě a zapojovat se do velkého množství  workshopů, projektů, jakými jsou například projekty na podporu mladých lidí Smart Up, nadace O2, vzdělávání pro obchodníky formou workshopů a další. 

Zda bych O2 doporučila svým kamarádům? Určitě ano. Stále tuto společnost vnímám jako prestižní místo, které se během let stalo mou srdeční záležitostí.

Je zde přátelská atmosféra a skvělé podmínky a benefity.

Firma O2 je pro mě taková druhá rodina, trávím s ní hodně času.  Pokud bych měla z O2 někdy odcházet, tak spíše z důvodu vlastního podnikání, jinak jsem o tom nepřemýšlela. 

Mimo práci se snažím věnovat sportu, který mě neuvěřitelně dobíjí energii.  Hrála jsem závodně volejbal, který stále čas od času praktikuji.  V zimním období  mám za své lyžování a v létě se věnuji  golfu, ráda cestuji, a  v neposlední řadě se věnuji  své  rodině. 

 

Volná místa v sales naleznete na tomto odkazu.


O2

Redaktor

#o2žije

Ze života v O2

Rok utekl jako voda a Sandra už není konzultant, ale vedoucí značkové…

...

Graduate: rovnýma nohama do praxe

...

#bavinaspomahat

...