Podmínky cookies

Máte na to!

přehrát

Staňte se konzultanty značkové prodejny

Volná místa

Lidé

Sabina Kotlánová

Senior konzultantka značkové prodejny

...

Sandra Phanová

Senior konzultantka značkové prodejny

...

Michal Horský

Vedoucí značkové prodejny

...

Proč to u nás stojí za to

Reprezentujeme O2 na 147 místech po celé ČR. Představujeme lidem naše hodnoty, technologie, produkty a baví nás to. Zakládáme si na osobním kontaktu a vzájemné důvěře se zákazníkem. Nemáme franšízy, pouze vlastní O2 prodejny. Chceme, aby všichni měli za svou práci stejné benefity.

Dělíme se o své know-how

Nejsme jen konzultanti, jsme nadšenci do nových technologií a dělíme se o své know-how a zážitky s ostatními. Pomáháme lidem s výběrem produktů, inspirujeme je a vycházíme vstříc jejich požadavkům.

Jsme vždy napřed

Přicházíme do styku s nejnovějšími produkty a technologiemi na trhu. Testujeme nejnovější smartphony a tablety a zkoušíme jejich funkce, abychom je pak mohli ukazovat světu.

Každý má šanci růst

Spousta z nás konzultantů se později stala obchodními zástupci či zaměstnanci na centrále. K úspěšnému kariérnímu růstu u nás stačí pouze mít ambice a dosahovat skvělých výsledků. Úspěšnou kariéru můžete nastartovat u nás.

Koho bychom rádi do týmu

Nemáme zájem o zaměstnance, hledáme hlavně lidi a také nové přátele. Chceme někoho, kdo se rád baví s lidmi a kdo je stejným nadšencem do moderních technologií, jako jsme my. Hledáme pozitivní osobnosti, které baví pracovat v týmu a zkoušet nové věci.

Pracovní prostředí

Co O2 prodejny, respektive jejich zaměstnanci dělají/na čem konkrétně pracují?

Jak vypadá průměrný den?

Jaké je pracovní prostředí?

Co člověk získá prací v O2 prodejně?

Co je tím “extra”, proč pracovat v O2 prodejně?